Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο
Το Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο Canela βρίσκεται κοντά σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης και περίπου 4 χλμ. από το Πάρκο Terra Mágica Florybal. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Το Μουσείο Αυτοκινήτου της Canela απέχει επίσης περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το ξενοδοχείο. Νιώστε σε απόλυτη αρμονία με τη φύση επισκεπτόμενοι το Χωριό του Άη Βασίλη, περίπου 7 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Οι πελάτες θα βρουν τη στάση λεωφορείων Brocker Tour 09 δίπλα στο Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο, σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη άνεση των πελατών.
Προσφέροντας νοτιοαφρικάνικη κουζίνα, το Restaurante Do Caracol απέχει περίπου 1 χλμ. από το ξενοδοχείο.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάσιας Ντο Σουλ77 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάσιας Ντο Σουλ βρίσκεται σε απόσταση 80 χλμ. από τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο;
Τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Refugio Do Caracol Chales Ξενοδοχείο ξεκινούν από 72$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.